Wydarzenia

Kierujący bmw potrącił 4-latka na hulajnodze

Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Jarosławiu na ul. Pruchnickiej. Przejeżdżającego hulajnogą, przez wjazd na posesję chłopczyka, potrącił 49-latek kierujący bmw. Na szczęście 4-latek nie doznał poważnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Jarosławiu na ul. Pruchnickiej. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący bmw potrącił 4-letnie dziecko.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący bmw 49-letni mieszkaniec Jarosławia, wyjeżdżając z posesji, potrącił jadącego hulajnogą 4-latka, który przejeżdżał przez ten wjazd. Chłopczyk w tym czasie był pod opieką ojca.

Dziecko z miejsca zdarzenia zostało przewiezione do szpitala. Na szczęście okazało się, że obrażenia jakich doznał nie są groźne.

Kierujący bmw oraz ojciec dziecka byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.  

  • Miejsce zdarzenia drogowego. Po lewej stronie na przy wjeździe na posesję znajduje się hulajnoga. Na drodze widać przejeżdżające pojazdy. W tle radiowóz.
    Fot. KPP Jarosław
  • Miejsce zdarzenia drogowego. W tle samochód osobowy. Przed nim znajdują się policjanci.
    Fot. KPP Jarosław
Powrót na górę strony