Wydarzenia

Poszukiwany listem gończym ukrywał się na terenie ogródków działkowych

Data publikacji 08.07.2024

Policjanci z jarosławskiej komendy zatrzymali 41-latka poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie. Mężczyzna ukrywał się w jednym z domków na terenie ogródków działkowych w Jarosławiu. Trafił do zakładu karnego celem odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad osobą najbliższą.

Osoby, na których ciąży wyrok sądowy bardzo często ukrywają się przed organami ścigania licząc na to, że uda im się uniknąć kary. Nie zdają sobie sprawy z tego, że kwestią czasu jest kiedy „wpadną” w ręce policjantów. Tak było w przypadku 41-letniego mieszkańca Jarosławia, za którym Sąd Rejonowy w Lubaczowie wydał list gończy, celem doprowadzenia go do zakładu karnego.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i nie stawił się do zakładu karnego. Ma do odbycia karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności, za znęcaniem się nad osobą najbliższą.

Sprawą zajęli się jarosławscy kryminalni. Szereg wykonanych czynności pozwoliły na ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego 41-latka. Okazało się, że mężczyzna ukrywał się na terenie ogródków działkowych w Jarosławiu.

W czwartek policjanci, pojechali pod ustalony adres, gdzie w jednym z domków zastali wyraźnie zaskoczonego 41-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i zgodnie z treścią listu gończego doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

Powrót na górę strony