Wydarzenia

Planowany protest rolników przyniesie utrudnienia w ruchu drogowym

Data publikacji 07.02.2024

W najbliższy piątek, 9 lutego, mieszkańcy Jarosławia muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach powiatu i w mieście. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

Policjanci z jarosławskiej jednostki informują, że w piątek, 9 lutego, odbędzie się planowany protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego. Mieszkańcy powiatu powinni być świadomi możliwych utrudnień, aby znaleźć drogi alternatywne. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

Protest panowany jest m.in. na odcinku drogi krajowej nr 94 w Jarosławiu, protestujący mają przemieszczać się ulicami 3-go Maja, Grunwaldzką, Jana Pawła II i Krakowską.

Zachęcamy do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.

Powrót na górę strony