Wydarzenia

Zderzenie nissana z ciężarowym dafem w Tapinie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Tapinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-latek kierujący busem marki Nissan, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z ciężarowym dafem. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30, na drodze powiatowej w Tapinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący busem marki Nissan, 37-letni mieszkaniec gminy Rokietnica, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z ciężarowym dafem, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego.

Do szpitala trafili kierujący nissanem oraz pasażer tego pojazdu 35-letni mieszkaniec gminy Rokietnica. Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci. Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

  • Samochód ciężarowy który ma uszkodzony przód po lewej stronie. W tle radiowóz.
    Fot. KPP Jarosław
  • Na drodze znajduje się samochód ciężarowy i bus. Pojazdy zderzyły się.
    Fot. KPP Jarosław
Powrót na górę strony